ZOBACZ CO MAMY DLA CIEBIE

Skorzystaj z szerokiej oferty PROJEKTÓW Akademii

AKADEMIA PIŁKARSKANASZE PROJEKTY

https://ffksport.pl/wp-content/uploads/2020/05/FFK-PROJEKT-FUN-URODZINY_wstazka.png
Zorganizuj FUN-tastyczne Urodziny, o których marzy Twoje dziecko, a w zasadzie pozostaw to nam! Impreza urodzinowa prowadzona jest przez naszych trenerów i animatorów, którzy zawsze dbają o to, żeby jubilat i goście czuli się tego dnia wyjątkowo. Rodzice mogą być spokojni - nie tylko o dobrą zabawę ale także o bezpieczeństwo dzieci.
https://ffksport.pl/wp-content/uploads/2020/05/FFK-PROJEKT-SPORTOWE-PRZEDSZKOLE_wstazka.png
FFK Sportowe Przedszkole to projekt, do którego zapraszamy wszystkie warszawskie i podwarszawskie przedszkola. Nasi trenerzy w czasie regularnych zajęć organizowanych na terenie placówki zadbają o to, żeby mali podopieczni, uczestnicząc w nietuzinkowych zajęciach, odkrywali pasję do sportu.
https://ffksport.pl/wp-content/uploads/2020/05/FFK-PROJEKT-SPORT-ARENA_wstazka.png
Zbudowaliśmy już nie jedną drużynę, w nie jednej odgrywaliśmy istotne role. To doświadczenie przenosimy teraz też do biznesu. FFK Integracja to oferta szkoleń, skierowana do firm, które stawiając na jednostki chcą stworzyć drużynę na medal. Nasz autorski program pomoże tę idee zrealizować.
https://ffksport.pl/wp-content/uploads/2020/05/FFK-PROJEKT-ACTIVE-OBOZY_wstazka.png
FFK ACTIVE to szeroka oferta: obozów dla dzieci i dorosłych, półkolonii, turniejów, wyjazdów integracyjnych, pikników dla firm i instytucji. Zawsze dbamy o oryginalny program i o to, żeby czas był spędzony aktywnie.

Fun For Kids © FFKSport, Autor strony: Marcin Górski