PRZEDSZKOLE

FFK Sportowe Przedszkole to projekt, do którego zapraszamy wszystkie warszawskie i podwarszawskie przedszkola.

Zgłoście się do nas, a wspólnie stworzymy sportowe zajęcia idealne skrojone na potrzeby waszej placówki. Gwarantujemy, że na zajęciach z udziałem naszych trenerów dzieci nie będą się nudziły.

Pośród licznych zajęć językowych, matematycznych, kodowania, warto też pamiętać o tym, że w rozwoju dziecka ważną rolę pełni ruch. Okres przedszkolny jest szczególnie znaczący dla kształtowania motoryczności dziecka. Właśnie wtedy dziecko uczy tego, co w kolejnych etapach życia już doskonali.  To ruch i sport: stymuluje, hartuje organizm, wspomaga rozwój osobowościowy dziecka.

 Jak wygląda współpraca?

Nasi trenerzy przyjeżdżają w uzgodnione z Państwem dni do przedszkola.  Mają program zajęć opracowany i zaplanowany na cały rok.  Przy doborze ćwiczeń kierują się: umiejętnościami i potrzebami dzieci oraz przestrzenią, którą dysponuje placówka. Trenerzy każdorazowo dostosowują zajęcia do chęci i zaangażowania dzieci. Wiadomo różnie bywa 😉 Ważne, żeby ćwiczenia sprawiały przedszkolakom radość i były przyjemne. Dziecko w tym wieku, ma ograniczoną zdolność koncentracji uwagi. Dlatego zabawy i ćwiczenia nie mogą trwać dłużej niż 30 minut.