Children train back exercises in a gym

Zajęcia Taneczne

Nauka tańca w FFK to coś więcej niż zwykłe zajęcia pozalekcyjne dla dzieci. Tu uczymy się podstaw techniki tańca, pracujemy nad poprawą sprawności fizycznej oraz koordynacją ruchową. Nasze zajęcia głównie skupiają się na różnych stylach tańca nowoczesnego m.in. disco dance, disco slow, jazz oraz modern jazz. Poza zajęciami tanecznymi odbywają się również zajęcia ze stretchingu i akrobatyki, dzięki którym wzmocnimy i uelastycznimy mięśnie, poprawimy kondycję, zwiększymy wydolności oraz popracujemy nad gibkością. Zajęcia tańca w FFK nie tylko na celu mają poprawę aktywności fizycznej. Dają wiele satysfakcji, radości oraz świetnej zabawy a oprócz tego prowadzone są w miłej atmosferze.

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ:

60 minut.

WIEK:

  • 3 – 6 lat
  • 7 – 12 lat

GRUPY:

Grupy są zróżnicowane ze względu na wiek , płeć oraz program akrobatyczny. Staramy się, żeby grupy nie były przepełnione.

KOSZT:

  • 99 zł za zajęcia 1 raz w tygodniu
  • 169 zł zajęcia 2 razy w tygodniu

ZAJĘCIA RUCHOWO_TANECZNE

Program zajęć przedszkolnych skierowany jest specjalnie do dzieci w wieku 3-6 lat i obejmuje naukę podstaw tańcanowoczesnego m.in. disco dance, disco slow, jazz oraz modern jazz. Zajęcia

prowadzone są w sposób zabawowy, dostosowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Taka forma ćwiczeń pozwala na wzmacnianie motywacji dzieci do rozwoju swych zainteresowań i uzdolnień, wdrażanie do dbania o sprawność fizyczną i zdrowie, doskonalenie sprawności kondycyjnej i koordynacyjnej, rozwijanie płynności i estetyki ruchu oraz kształci umiejętność poczucia rytmu i swobody ruchu.

TANIEC NOWOCZESNY

Zajęcia skierowane dla dzieci w wieku 7-12 lat. Uczymy się tu różnych stylów tańca nowoczesnego takich jak disco dance, disco slow, jazz oraz modern jazz. Pracujemy nad postawą ciała, koordynacją, kondycją oraz poprawą sprawności fizycznej. Na zajęciach uczymy się choreografii, techniki wykonywania poprawnie ćwiczeń tanecznych, kształcimy poczucie rytmu i swobody ruchu oraz uczymy się improwizacji. Program dostosowany jest do umiejętności zawodników.

Monika
Stankiewicz

Instruktor tańca nowoczesnego

Od najmłodszych lat zajmowała się sportem, jej przygoda zaczęła się od biegów przełajowych, w których każdy start zakończony był złotym medalem.
Swą przygodę z tańcem zaczęła od stylu disco dance , w którym od najmłodszych lat zdobywała liczne osiągnięcia. W roku 2017 została powołana do kadry narodowej zdobywając na Mistrzostwach Świata złoty medal w kategorii disco dance freestyle oraz w kategorii duety, oraz brązowy medal w kategorii disco dance slow. Ten sukces powtórzyła w roku 2019 w kategorii disco freestyle wracając do Polski z tytułem Mistrzyni Świata.
Również od roku 2017 miała liczne starty w zawodach akrobatycznych zajmując czołowe miejsca.
Ciężka praca i wiele pozytywnej energii to przepis na sukces ,który będzie starała się przekazać podopiecznym.

https://ffksport.pl/wp-content/uploads/2020/01/sp231-e1579221101931.jpg

OŚRODEK BIAŁOŁĘKA
SP 231

FFK Sport Arena
ul. Juranda ze Spychowa 10
Warszawa

Koordynator: Przemysław Szabat

FFK SPORT - SZKOŁA TAŃCA HARMONOGRAM ZAJĘĆ

3-6 lat
SP 231
WTOREKul. Juranda ze Spychowa 10
17:45 - 18:45
CZWARTEKul. Juranda ze Spychowa 10
17:45 - 18:45
7 - 12 lat
SP 231
WTOREKul. Juranda ze Spychowa 10
16:45 - 17:45
CZWARTEKul. Juranda ze Spychowa 10
16:45 - 17:45

TU ZAPISZESZ
DZIECKO
NA ZAJĘCIA

Chcecie pojawić się na zajęciach?
Masz pytania do trenera?
Koniecznie skontaktuj
się z nami!    Fun For Kids © FFKSport, Autor strony: Marcin Górski